Top
Bursa Çözüm Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

BURSA SİGORTALI TAŞIMACILIK

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak firmamız eşyanız yüklenirken sigortadan nakliyat sigortası yaptırmaktadır. Bursa evden eve nakliyat ta sigortalı denildiğinde sigortanın kapsamını müşteriye açıklık getirmek gerek. Sigorta kapsamı aşağıda belirtilmiştir. Nakliye Sorumluluk Sigortası: Yüklenici; taşıyacağı eşyaların tümüne işbu taşıma sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasını teşkil eden “Eşya ve Sigorta Değer Listesini” esas alarak taşıtana ilave bir ücret tahakkuk ettirmeden ve yüklenici bu maksatlı genel sigorta poliçesi şart ve koşulları çerçevesinde NakliyeSorumluluk Sigortası güvencesine dahil eder.

Bu sözleşme ile taşıması yapılacak olan ev eşyaları taşıtan tarafından “Eşya ve Sigorta Değer Listesini’ nde belirttiği bedel üzerinden Sigorta Şirketince sigorta kapsamına alınmaktadır. Bursa evden eve nakliyat sigortası araç yol halindeyken kaza, yanma, aracın çalınması durumunda sigorta şirketi yaptırılan sigorta bedelini öder.

Tv inizin kırılması, beyaz eşyanın düşüp kırılması durumunda mobilyanın kırılması gibi durumlarda sigorta şirketi ücret ödememektedir. Bu tamamen firmanın güvenilir ve kaliteli bir evden eve nakliyat firması olarak verilen zararın firmanın karşılaması gerekir. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak bu gibi durumlarda gerekli zararı karşılama güvencesini vermekteyiz.

Bursa Çözüm Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

İletişim Bilgilerimiz
Çağrı Merkezi: 0532 724 3916
Mobil İletişim: 0224 221 5050
Neredeyiz ?
Karaman Mahallesi Kelebek Sokak Asya Apt. No:8&nbsp;16130 Nilüfer/Bursa<br>
Mail Bilgilerimiz
info@bursaevdenevenakliyatcilar.com